
АКЦІЯ! Подушка перова CATALEYA розмір 60/60
575 ₴
- В наявності
- Код: 222
+380 (66) 415-88-25
Директор- +380 (66) 751-10-15Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
АКЦІЯ!!!
Скористайся можливістю до 01.06.2026
2=2
Купуєш 2 подушки CATALEYA 30% пух 70% перо в розмірі 60/60 та ще 2 отримуєш у ПОДАРУНОК!
Подушка пір'єва в розмірі 60/60
Склад наповнення 30% пух 70% перо
Чохол 50% поліестер 50% бавовна
Не прогав скористатися можливістю оновити свій текстиль з вигодою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Квадратна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | поліестер, бавовна |
| Наповнювач | Гусячий пух, Гусяче перо |
| Колір | Блакитний |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Звичайна |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 60 см |
| Висота подушки | 25 см |
| Вага | 1600 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴


