
АКЦІЯ!!! Подушка пухова CATALEYA 30% пух 70% перо розмір 50/70
615 ₴
- В наявності
- Код: 112
+380 (66) 415-88-25
Директор- +380 (66) 751-10-15Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
АКЦІЯ!!!
Не прогав свій шанс! Лише з 1.04.2026 по 30.04.2026 діє акція на подушки CATALEYA ROSE CLASSIC.
Придбавши 2 подушки 3-тю отримуєш у ПОДАРУНОК!
Подушка CATALEYA Rose Classic — це натуральний продукт, виготовлений на сертифікованому виробництві. Вона поєднує 30% пуху та 70% пір’я, а тканина з балансом поліестеру і бавовни гарантує комфорт, довговічність і природність.
Встигни скористатися цією можливістю для бездоганного комфорту під час відпочинку!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | поліестер, бавовна |
| Наповнювач | Гусячий пух, Гусяче перо |
| Колір | Жовтий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Звичайна |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Вага | 1500 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴









