
Подушка пухова CATALEYA White Royal Down 100% пух розмір 50/70
5 775 ₴
- В наявності
- Код: 1-1001004
- +380 (66) 751-10-15Менеджер
CATALEYA White Royal Down — це втілення абсолютної розкоші. Наповнена 100% елітним білим гусячим пухом, ця подушка невагома, ніби хмаринка, — легка, пухка, створена для найдосвідченіших цінителів естетики. Чохол із білого тіку зі 100% бавовни дарує шляхетну ніжність. Це найкраща позиція в лінійці — люкс, який дарує відчуття легкості й елегантності. CATALEYA White Royal Down — для тих, хто обирає найвищий стандарт. Відчуйте, що таке справжня еліта вашого відпочинку.
“Обираючи CATALEYA, ви обираєте надійність. Ми — сертифікований виробник, який офіційно працює на ринку та поставляє продукцію у різні країни. Ми гарантуємо високу якість кожної подушки, адже використовуємо тільки екологічно чисті матеріали. Наша команда піклується про ваш комфорт, а наша репутація — це тисячі задоволених клієнтів. Обирайте CATALEYA — і отримуйте не просто подушку, а турботу про ваш сон!”
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна |
| Наповнювач | Гусячий пух |
| Колір | Білий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Звичайна |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Вага | 800 г |
- Ціна: 5 775 ₴




