
Подушка пухова CATALEYA White Lux 80% пух 20% перо розмір 50/70
1 450 ₴
- В наявності
- Код: 8-100804
- +380 (66) 751-10-15Менеджер
CATALEYA White Luxe — це вершина ніжності та розкоші у вашій спальні. Наповнення: 80% пуху та 20% пера, що робить її неймовірно м’якою, ніби хмаринка. Чохол із 100% білосніжної бавовни дарує натуральну ніжність і естетику. Це наша найкраща, найпродаваніша позиція, створена для тих, хто прагне легкого, ніжного сну. Обираючи CATALEYA White Luxe, ви обираєте естетику, комфорт і абсолютну м’якість — кожна ніч стане справжнім задоволенням. Відчуйте, що таке справжня розкіш, разом із CATALEYA!
“Обираючи CATALEYA, ви обираєте надійність. Ми — сертифікований виробник, який офіційно працює на ринку та поставляє продукцію у різні країни. Ми гарантуємо високу якість кожної подушки, адже використовуємо тільки екологічно чисті матеріали. Наша команда піклується про ваш комфорт, а наша репутація — це тисячі задоволених клієнтів. Обирайте CATALEYA — і отримуйте не просто подушку, а турботу про ваш сон!”
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна |
| Наповнювач | Гусячий пух, Гусяче перо |
| Колір | Білий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Звичайна |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 20 см |
| Вага | 1100 г |
- Ціна: 1 450 ₴



