
Подушка пухова CATALEYA White Soft 30% пух 70% перо розмір 50/70
750 ₴
- В наявності
- Код: 3-100304
+380 (66) 415-88-25
Директор- +380 (66) 751-10-15Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка CATALEYA White Soft — це втілення розкоші та комфорту у вашій спальні. 30% пуху додають легкості та ніжності, а 70% пера забезпечують природну підтримку. Чохол зі 100% білосніжної бавовни дарує відчуття свіжості й гіпоалергенності. Оберіть CATALEYA White Soft — і щоночі ви поринете у світ ніжних снів та справжнього затишку.
“Обираючи CATALEYA, ви обираєте надійність. Ми — сертифікований виробник, який офіційно працює на ринку та поставляє продукцію у різні країни. Ми гарантуємо високу якість кожної подушки, адже використовуємо тільки екологічно чисті матеріали. Наша команда піклується про ваш комфорт, а наша репутація — це тисячі задоволених клієнтів. Обирайте CATALEYA — і отримуйте не просто подушку, а турботу про ваш сон!”
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна |
| Наповнювач | Гусячий пух, Гусяче перо |
| Колір | Білий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Звичайна |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 30 см |
| Вага | 1600 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



