
Подушка пухова CATALEYA Rose Premium 80% пух 20% перо розмір 50/70
1 235 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8-4852804
- +380 (66) 751-10-15Менеджер
CATALEYA Rose Premium — це підвищений рівень комфорту для тих, хто цінує м’якість, легкість і справжню якість сну.
Наповнення: 80% пух, 20% пера — максимальна пухкість і ніжність, з делікатною підтримкою.
Тканина: 50% поліестер, 50% бавовна — приємна, дихаюча та зносостійка.
Подушка вирізняється особливою легкістю та об’ємністю: вона м’яко огортає, швидко відновлює форму та створює відчуття «невагомого» сну. Ідеально підходить для тих, хто любить ніжні, комфортні подушки з преміальним відчуттям.
Ми — сертифіковане виробництво, використовуємо лише якісні та екологічно чисті матеріали. Працюємо з найбільшими гіпермаркетами країни, відкриті до експорту та пропонуємо лояльні умови співпраці для опту й дропшипінгу.
CATALEYA Rose Premium — коли сон стає справжнім задоволенням.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна, поліестер |
| Наповнювач | Гусячий пух, Гусяче перо |
| Колір | Рожевий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Звичайна |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 25 см |
| Вага | 1100 г |
- Ціна: 1 235 ₴






