
Подушка пухова CATALEYA White Comfort 50% пух 50% перо розмір 50/70
875 ₴
- В наявності
- Код: 5-100504
- +380 (66) 751-10-15Менеджер
CATALEYA White Comfort — це гармонійне поєднання ніжної м’якості та пружної підтримки. Наповнювач: 50% пуху і 50% дрібного пера — ідеально тримають форму. Чохол зі 100% бавовни в білому кольорі робить її гіпоалергенною та приємною до тіла. Вона дарує комфорт щоночі, забезпечуючи ідеальний відпочинок. Це вибір для тих, хто цінує деталі та прагне досконалості. Обирайте CATALEYA — і насолоджуйтеся довговічною турботою про ваш сон!
“Обираючи CATALEYA, ви обираєте надійність. Ми — сертифікований виробник, який офіційно працює на ринку та поставляє продукцію у різні країни. Ми гарантуємо високу якість кожної подушки, адже використовуємо тільки екологічно чисті матеріали. Наша команда піклується про ваш комфорт, а наша репутація — це тисячі задоволених клієнтів. Обирайте CATALEYA — і отримуйте не просто подушку, а турботу про ваш сон!”
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна |
| Наповнювач | Гусячий пух, Гусяче перо |
| Колір | Білий |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Звичайна |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 25 см |
| Вага | 1400 г |
- Ціна: 875 ₴



