
Подушка CATALEYA Rose Classic 30% пух 70% перо розмір 50/70
615 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3-4852304
+380 (66) 415-88-25
Директор- +380 (66) 751-10-15Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка CATALEYA Rose Classic — це натуральний продукт, виготовлений на сертифікованому виробництві. Вона поєднує 30% пуху та 70% пір’я, а тканина з балансом поліестеру і бавовни гарантує комфорт, довговічність і природність. Ми готові до співпраці: лояльні умови, відкриті до експорту, а ціна гнучка — залежить від обсягів постачання. Ми цінуємо кожного клієнта і пропонуємо індивідуальний підхід.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Матеріал напірника/чохла | поліестер, бавовна |
| Наповнювач | Гусячий пух, Гусяче перо |
| Наволочка | Немає |
| Колір | Жовтий |
| Оздоблення та прикраси | Кант з тканини |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип подушки | Звичайна |
| Призначення | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 70 см |
| Ширина подушки | 50 см |
| Висота подушки | 30 см |
| Вага | 1600 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴



